Masaże klasyczne

Masaże łagodzące bóle kręgosłupa, celowane na konkretne dolegliwości

 

MASAŻ KLASYCZNY

 

Masaż z użyciem klasycznych technik masażu, o zróżnicowanej dynamice i natężeniu, wykonywany zgodnie z przebiegiem mięśni i naczyń krwionośnych. Dobrany do potrzeb klienta, aby pomóc w dolegliwościach takich jak bóle kręgosłupa, napięciowe bóle głowy, obolałe stawy, napięcia i bóle mięśniowe. Masaż poprawia krążenie, pomaga przywrócić sprawność osłabionym mięśniom po kontuzjach lub po wysiłku.

30 min             60 zł

60 min           120 zł

REZERWUJ

 

 

 

 MASAŻ HAPPY FEET

Masaż idealny dla osób, które wiele godzin spędziły na nogach, są po długim dniu pracy lub właśnie przetańczyły całą noc :-) To masaż, który przynosi ulgę obolałym i opuchniętym stopom, a dodatkowo dzięki zastosowaniu refleksoterapii - cały organizm jest stymulowany do uaktywnienia procesów zapewniających powrót do naturalnej równowagi. Stymulacja odpowiednich punktów i stref przynosi nie tylko relaks i odprężenie, ale także przywraca siły witalne i poprawę ogólnego samopoczucia.

 30 min          60 zł

 REZERWUJ

 

MASAŻ LEKKIE NOGI

 

Masaż likwidujący obrzęki, spuchnięte stopy i uczucie ciężkich nóg. Idealny dla osób, które prowadzą siedzący lub stojący tryb życia, mają słabe krążenie, problemy hormonalne.

Zabieg łączy techniki suchego szczotkowania, drenażu limfatycznego wykonanego na żelu pobudzającym krążenie limfy oraz techniki refleksoterapii. Dokładne rozpracowanie refleksów na stopach odpowiadających za nerki, wątrobę wywołuje reakcje fizjologiczne stymulujące organizm do usprawnienia pracy gospodarki wodno-elektrolitowej oraz układu wydalniczego. Pobudzenie oczyszczania ciała z toksyn i poprawa pracy układu limfatycznego redukuje zatrzymywanie się nadmiaru wody i limfy w organizmie, przez co znikają obrzęki i wraca uczucie lekkości.

40 min       80 zł

REZERWUJ

 

REFLEKSOTERAPIA

Zabieg polegający na stymulacji określonych punktów i stref, które poprzez połączenia nerwowe korespondują z narządami i poszczególnymi częściami ciała. Zabieg przywraca równowagę funkcjom w naszym organizmie i stymuluje go do samoregeneracji.

WIĘCEJ

Refleksoterapia twarzy
Refleksoterapia stóp

 

 

 

MASAŻ KORPORACYJNY - to usługa wychodząca naprzeciw potrzebom osób, które spędzają wiele godzin w pozycji siedzącej. Masaż pomaga rozluźnić szczególnie napięte partie ciała jak kark, szyja, głowa. Ten 20 minutowy masaż dodaje energii, pobudza oraz poprawia samopoczucie.

Gdzie jesteśmy?

Warszawa, Praga Południe, Gocław

Zapewniamy ciszę, spokój i wykonanie zabiegu w komfortowych warunkach.

Skontaktuj się z nami:

UNALOME Iga Juncewicz
00-000 Warszawa

Godziny otwarcia:

Godziny wykonywania zabiegów:
poniedziałek-niedziela 10.00-21.00
(konieczna wcześniejsza rezerwacja wizyt)

Recepcja:

poniedziałek- piątek 10.00-21.00
Kontakt telefoniczny

Tel: 690 353 346