Masaże holistyczne

Masaże głęboko relaksujące i harmonizujące ciało, umysł oraz ducha 

 

 

LOMI LOMI NUI

Niezwykle płynny i rewitalizujący masaż, wykonywany przedramionami, z dużą ilością oleju, w rytmie hawajskich melodii, dający odczucie głębokiej relaksacji, pozbycia się uciążliwych napięć i powrotu do harmonii. Masaż ten może być bardzo pomocny w odnowie psychosomatycznej oraz jako wsparcie w problemach emocjonalnych. Czuły dotyk tego masażu z pewnością docenią osoby z zaburzeniami związanymi z układem nerwowym, osoby poddane nadmiernemu stresowi na skutek charakteru pracy, dokonywania ważnych zmian w życiu, osoby potrzebujące zastrzyku energii na skutek wyczerpania fizycznego oraz osoby na drodze osobistego i duchowego rozwoju 

Czas: 90 MIN     Cena: 180 zł

Czas: 120 MIN   Cena: 250 zł

 ZAREZERWUJ

 

 

 

MASAŻ ORIENTALNY

Masaż będący autorską kombinacją wielu technik, mających na celu rozluźnić napięte mięśnie oraz przynieść wyciszenie i błogostan. Wykonany na ciepłym olejku z rokitnika, który niezwykle odżywia i ujędrnia skórę. To anty - stresowa kuracja, której nie możesz sobie odmówić jeśli dbasz o swoją równowagę fizyczną i duchową.

Wykorzystywane techniki masażu zaczerpnięte są z:

-> masażu balisjkiego: charakteryzujący się płynnymi, a zarazem mocnymi i głębokimi ruchami, które uwalniają napięcia oraz zapewniają głęboką i mocną stymulację tkanki mięśniowej i skórnej. 

--> masażu Lomi Lomi

-> akupresury

-> masażu tkanek głębokich

 

Czas: 90 MIN      Cena: 180 ZŁ

Czas: 120 MIN     Cena: 250 ZŁ

 ZAREZERWUJ

 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Niezwykły masaż wykonywany zarówno rękami jak i rozgrzanymi kamieniami bazaltowymi oraz półszlachetnymi z zastosowaniem odpowiedniego ułożenia kamieni na poszczególnych odcinkach ciała. Ciepło oddawane przez kamienie w głąb tkanek, doprowadza szybko do ich przekrwienia i uwalnia z nich napięcia, a także poprawia krążenie krwi oraz przepływ energii w ciele. Płynne ruchy, nastrojowa muzyka i kojące zmysły ciepło sprawiają, że ten masaż to magiczny rytuał wprowadzający w stan głębokiego relaksu.

 

 Czas: 90 MIN

Cena:  180 ZŁ

ZAREZERWUJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdzie jesteśmy?

Warszawa, Praga Południe, Grochów

Zapewniamy ciszę, spokój i wykonanie zabiegu w komfortowych warunkach.

Skontaktuj się z nami:

UNALOME Iga Zajk
00-000 Warszawa

Godziny otwarcia:

Godziny wykonywania zabiegów:
poniedziałek-niedziela 10.00-21.00
(konieczna wcześniejsza rezerwacja wizyt)

Recepcja:

poniedziałek- piątek 10.00-21.00
Kontakt telefoniczny

Tel: 690 353 346