Powierz ciało w moje ręce, a ja oddam Ci Twój spokój umysłu

 

 

Jestem masażystką holistyczną oraz refleksoterapeutką
stóp i twarzy. 

Mojej pracy z ciałem przyświeca myśl, iż nasze ciało i umysł stanowią integralną całość, a masaż wykonany z uważnością oraz intencją, może nie tylko uwolnić nas od blokad w ciele, ale także przynieść ulgę psychiczną.

Oferowane przeze mnie masaże to terapie dla ciała i poprzez ciało. To masaże, które są wsparciem w odnowie psychosomatycznej - wyciszają, wzmacniają odporność psychiczną i fizyczną oraz wydobywają Twoje naturalne zasoby zdrowia i piękna.

Ciało, które nigdy nie kłamie i posiada pamięć tkankową - może być drogą do przejścia przez wiele problemów, których nie zawsze da się rozwiązać tylko i wyłacznie z poziomu głowy. Włączenie serca i intuicji poprzez pracę na poziomie ciała, może być bardzo uwalniającym doświadczeniem.

W swojej pracy łączę często różne techniki, aby zindywidualizować zabieg i sprawić, aby był wyjątkowy oraz uszyty na potrzeby mojego klienta. Ważnym aspektem jest dla mnie oddech i świadomość. Masaż to moja pasja, a każdy zadowolony klient, to dla mnie niesamowita satysfakcja.

Dla mnie samej zainteresowanie tematyką masażu, było swego rodzaju warsztatem rozwoju i pomogło mi być "bliżej siebie".

Pierwszą styczność z masażem miałam już właściwie jako dziecko, dzięki dziadkowi, który był masażystą. Wychowałam się w uzdrowiskowej miejscowości i dopiero po latach doceniłam spokój i energię jaką dawał mi kontakt z naturą, a także kontakt z moją prawdziwą naturą :) Trochę okrężną drogą i po pewnych kryzysach, moje poszukiwania i próby powrotu do ciała i mojej autentyczności zaprowadziły mnie do masażu, który stał się moja pasją, zawodem i punktem wyjścia do wielu nowych odkryć.

Nieskończoność wiedzy z tematyki zdrowia, technik relaksacji, neurofizjologii i wszelkich naturalnych metod poprawy zdrowia i samopoczucia nieustannie motywuje mnie, by wciąż odkrywać i poszerzać swoją wiedzę i świadomość terapeutyczną.

Ukończyłam kurs masażu I i II stopnia z uprawnieniami MEN. Praca z ciałem nabrała dla mnie nowego i dużo głębszego wymiaru po zapoznaniu się z technikami masaży orientalnych. Uczyłam się masażu balijskiego od rodowitych Balijek, w tajniki masażu Lomi Lomi Nui wprowadziła mnie certyfikowana przez Aloha International nauczycielka. Ukończyłam także kurs w Steiner Training Academy w Londynie, gdzie uczyłam się wykonywać masaż tkanek głębokich, masaż bambusami oraz gorącymi kamieniami.
Kolejną zgłębianą przeze mnie dziedziną jest refleksoterapia, której uczyłam się pod okiem pionierki na polskim rynku refleksoterapii z Międzynarodowego Instytutu Refleksologii. Odkryłam, że praca na zakończeniach nerwów twarzy i stóp może być niezwykle stymulująca dla naszego organizmu i ma niezwykłą siłę uruchamiania mechanizmów regeneracji i przywracania do równowagi.

Doświadczenie zdobywałam pracując w SPA renomowanych hoteli, a także na statkach pasażerskich zwiedzając ciekawe i inspirujące miejsca.
W wolnych chwilach lepię w glinie, maluję, ćwiczę oddech oraz poszerzam swoje zainteresowania z zakresu wiedzy o relacji psychika - ciało. Łączę masaż z moimi zainteresowaniami rozwojem osobistym oraz poszukiwaniami nowych form pracy z ciałem jak i poszukiwaniami naturalnych metod zachowania na dłużej młodego i zdrowego wyglądu, po to, aby Cię inspirować, dodać energii i siły do działania.

Moimi celem jest, aby w sposób holistyczny, poprzez ciało

- wspierać Cię w Twoim rozwoju

- tworzyć przestrzeń na odkrywanie wewnętrznej mądrości Twojego ciała

- wspiera Cię w poszukiwaniu tego, co możesz dla siebie zrobić

- wspierać Cię w prawdzie, że jesteś najlepszym ekspertem ds. samej/samego siebie

- pamiętać, że tylko Ty wiesz , co jest dla Ciebie najlepsze i szanować, że nie wiem tego wszystkiego

- pomagać Ci w radzeniu sobie z trudnościami

Masaż może stać się przestrzenią wewnętrznego rozwoju. Przestrzenią, która pozwoli wejść w kontakt ze swoim ciałem, a poprzez sferę fizyczną - doświadczać pełniej sfery emocjonalno-uczuciowej, mentalnej i duchowej.

Zapraszam Cię do tej przestrzeni! :-)

  

 

Gdzie jesteśmy?

Warszawa, Praga Południe, Grochów

Zapewniamy ciszę, spokój i wykonanie zabiegu w komfortowych warunkach.

Skontaktuj się z nami:

UNALOME Iga Zajk
00-000 Warszawa

Godziny otwarcia:

Godziny wykonywania zabiegów:
poniedziałek-niedziela 10.00-21.00
(konieczna wcześniejsza rezerwacja wizyt)

Recepcja:

poniedziałek- piątek 10.00-21.00
Kontakt telefoniczny

Tel: 690 353 346