Masaże refleksoryczne

REFLEKSOTERAPIA TWARZY

 

Zabieg polegający na stymulacji określonych punktów i stref na twarzy, które korespondują z narządami i poszczególnymi częściami ciała. Praca w bezpośredniej bliskości mózgu sprawia, że zabieg ten ma silne działanie odruchowe.
3 główne aspekty tego działania to aspekt
prozdrowotny
Refleksoterapia ma dobroczynny wpływ na działanie układu nerwowego, immunologicznego i hormonalnego, a także poprawia energetykę organizmu. Praca na odpowiednich receptorach stymuluje organizm do samoregulacji i może poprawić stan zdrowia.
antystresowy
Refleksoterapia to praca w bezpośredniej bliskości ciała migdałowatego odpowiedzialnego za pamięć i wzorce reakcji emocjonalnych. Zabieg wprowadza w stan głębokiego relaksu i przyczynia się do produkcji hormonów szczęścia oraz naturalnych własnych substancji przeciwbólowych - enkefalin. Wyhamowana zostaje produkcja kortyzolu i odciążone zostają odpowedzialne za jego produkcję nadnercza.
anti-aging
Refleksoterapia wydobywa nasze naturalne zasoby piękna. To praca na twarzy poprzez twarz :) Nie ma zdrowej i pięknie wyglądającej twarzy, gdy nasze ciało jest przemęczone, a zachodzące w nim procesy nie przebiegają prawidłowo. Kluczem do walki z procesami starzenia sIę jest nasz własny organizm. Refleksoterapia jako holistyczny zabieg idzie z pomocą w tej walce.

Czas: 45 MIN

Cena: 110 ZŁ

ZAREZERWUJ

REFLEKSOTERAPIA + MASAŻ TWARZY, GŁOWY I KARKU

CZAS: 60 MIN

CENA: 130 ZŁ

REFLSKOTERAPIA + MASAZ TWARZY, GŁOWY I PLECÓW

CZAS: 75 MIN

CENA: 170 ZŁ

REFLEKSOTERAPIA + MASAŻ TWARZY, GŁOWY I KARKU + MASACZKA ZE ŚLUZEM ŚLIMAKA

CZAS: 75 MIN

CENA: 170 ZŁ

 

 

 

REFLEKSOTERAPIA STÓP

Zabieg polegający na celowanym stymulowaniu stref odruchowych na stopie, co oddziałuje bezpośrednio na całe ciało, uwalnia blokady energetyczne i pobudza procesy samoleczenia w organizmie. W masażu tym wykorzystuje się wiedzę o znajdujących się na stopach zakończeniach nerwowych, które tworzą na stopie swoistą mapę ludzkiej anatomii. Uciskanie odpowiednich miejsc na stopie umożliwia otwarcie i odblokowanie szlaków bodźców nerwowych i stymuluje pracę w dalszych częściach ciała, przywraca równowagę funkcjom w naszym organizmie i prawidłowy przepływ energii życiowej. Wśród wielu korzyści z masażu refleksorycznego stóp można wymienić:
• redukuje stres, bezsenność i napięcie psychofizyczne
• wywiera pozytywny wpływ na układ hormonalny (łagodzi PMS, skutki menopauzy, u mężczyzn pomaga w dysfunkcjach układu płciowego)
• wydatnie łagodzi bóle kręgosłupa, napięcie mięśni pleców, sztywność karku, jest pomocna w rwie kulszowej
• zmniejsza migreny i bóle zatok
• pomaga w infekcjach dróg oddechowych
• wspomaga procesy detoksykujące w organizmie

Czas: 60 ZŁ

Cena: 150 ZŁ

ZAREZERWUJ

 

Gdzie jesteśmy?

Warszawa, Praga Południe, Gocław

Zapewniamy ciszę, spokój i wykonanie zabiegu w komfortowych warunkach.

Skontaktuj się z nami:

UNALOME Iga Juncewicz
00-000 Warszawa

Godziny otwarcia:

Godziny wykonywania zabiegów:
poniedziałek-niedziela 10.00-21.00
(konieczna wcześniejsza rezerwacja wizyt)

Recepcja:

poniedziałek- piątek 10.00-21.00
Kontakt telefoniczny

Tel: 690 353 346