Zabieg kolagenowy YIN

 

  • Poświęcenie tkance łącznej specjalnych technik masażu i zadbanie, aby dostarczyć jej odpowiednich składników jest niezwykle ważne, gdyż to tkanka łączna właśnie jest w dużej mierze odpowiedzialna za to, że nasza twarz z wiekiem traci swój owal i poddaje się siłom grawitacji.
  • Dzieje się tak, ponieważ aż 70% białka skóry stanowi kolagen , który występuje głównie w tkance łącznej, a po 25 roku życia jego produkcja w naszym ciele systematycznie spada. Gęsta siateczkowata tkanka łączna znajduje się pod skórą właściwą i naskórkiem. Jest swego rodzaju przedłużeniem skóry. I to od kondycji tej warstwy zależy w dużej mierze kondycja naszej skóry twarzy.
  • W miarę starzenia się- tkanka ta traci swoje właściwości - zlepia się, krystalizuje, twardnieje - przez co nie spełnia już tak dobrze swojej funkcji - takiej jak utrzymanie właściwego napięcia skóry i mięśni. Objawami degeneracji tej warstwy są m.in.: zmarszczki, bruzdy, utrata owalu, wiotkość skóry, rozszerzone pory, uczucie ciągnięcia, bóle głowy.
  • Tkanka łącza - nazywana medycznie również powięzią powierzchowną – jest ponadto warstwą ochronną dla powierzchownych naczyń krwionośnych, nerwów i naczyń limfatycznych. Otacza ona każdą komórkę, nerw, narząd wewnętrzny czy mięsień.
  • Delikatna i wiotka - musi wykazać się dużą siłą i wytrzymałością. „Warstwa ta pochłania energię ucisków skierowanych na ciało, bez wyrządzania szkody innym tkankom."
  • Tkanka łączna ma naturę YIN. Jest jak kobieta. Silna i wrażliwa jednocześnie. To tkanka, która przechowuje pamięć emocjonalną i dlatego tak ważne jest, aby traktować ją z czułością i zapobiegać jej zesztywnieniu i „zmrożeniu" poprzez specjalne techniki masażu.
  • Zabieg kolagenowy YIN to zabieg poświęcony utrzymaniu prawidłowej konsystencji oraz kondycji tkanki łącznej. Jest kompilacją kolagenu o najwyższej jakości na rynku (identycznego z ludzkim białkiem ) oraz masażu uszytego na potrzeby tkanki łącznej 
Gdzie jesteśmy?

Warszawa, Praga Południe, Gocław

Zapewniamy ciszę, spokój i wykonanie zabiegu w komfortowych warunkach.

Skontaktuj się z nami:

UNALOME Iga Juncewicz
00-000 Warszawa

Godziny otwarcia:

Godziny wykonywania zabiegów:
poniedziałek-niedziela 10.00-21.00
(konieczna wcześniejsza rezerwacja wizyt)

Recepcja:

poniedziałek- piątek 10.00-21.00
Kontakt telefoniczny

Tel: 690 353 346